اخبار شگفت آور در مورد آزمون

[ad_1]


تاريخ انتشار:
06:00 – ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۵ تير


کد خبر: 97943
تعداد نظرات : 0به گزارش شریان نیوز،باشگاه وستهام قصد دارد برای جذب سردار آزمون، مهاجم جوان و گلزن ایرانی وارد عمل شود و البته منچستریونایتد نیز او را زیر نظر گرفته است.

به گزارش ورزش سه، چکش ها قصد دارند برای تقویت قوای هجومی خود در تابستان امسال اقدام کنند و آخرین نامی که برای خرید این تیم مطرح شده، نام سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف بوده است.

به گزارش خبرگزاری Tasmin، این مهاجم جوان در گذشته مورد توجه میلان و آرسنال نیز قرار داشته و با توجه به ابراز علاقه سردار به بازی در سطح بالاتر فوتبال، وستهام نیز به جمع مشتریان او پیوسته است.

آزمون فصل قبل موفق به زدن 18 گل برای روستوف شد که 2 گل آن در خلال لیگ قهرمانان به ثمر رسید. به هر حال وستهام در تابستان امسال به دنبال جذب یک مهاجم است و به جز سردار، نام هایی چون چیچاریتو، باکومبو و ایهیناچیو نیز در این سیاهه دیده می شود.

البته شایعات منتشر شده در روزهای اخیر در مورد سردار آزمون تنها مختص به وستهام نیست و حتی منابعی چون Il Messaggero و Il Tempo نیز به تمایل منچستریونایتد به جذب سردار و در نظر گرفتن این ستاره جوان اشاره داشته اند.

سردار در دو دیدار رفت و برگشت روستوف در فصل قبل لیگ قهرمانان برابر شیاطین سرخ به میدان رفت و حالا اخبار حاکی از آن است که نمایندگان یونایتد نیز علیرغم علم به مشکلات بحث انتقال وی از روبین کازان، او را برای امسال زیر نظر گرفته اند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *