اقدام عجیب ایوانکا ترامپ و اعتراضات به آن +عکس

[ad_1]

صراط: حضور ایوانکا ترامپ بر روی صندلی رئیس‌جمهوری آمریکا در حین اجلاس گروه ۲۰ با انتقادات بسیاری در فضای مجازی مواجه شده است.

به گزارش تسنیم، نشستن ایوانکا ترامپ بر روی صندلی که در نشست گروه 20 به رئیس جمهوری آمریکا اختصاص داده شده بود خبر ساز شد. در دومین روز این نشست که در شهر هامبورگ آلمان برگزار شد، هنگامی که ترامپ برای شرکت در یک دیدار دو جانبه موقتا محل را ترک می کند، ایوانکا بر روی صندلی او در کنار سایر رهبران گروه 20 نشست. جایگاهی که قاعدتا به شخص رییس جمهور آمریکا اختصاص داده شده بود.

در عکسی که اسوتلانا لوکاش، از اعضای هیات روسیه در توییتر خود منتشر کرده ایوانکا میان رئیس جمهوری چین و نخست وزیر بریتانیا نشسته است. این اتفاق بر خلاف تشریفات مرسوم در چنین نشست‌های مهمی است و انتقاد بسیاری از خبرنگاران و کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

حتی در عکس‌هایی که رهبران کشورها در پایان روز انداختند نیز دختر ترامپ در کنار سایر رهبران دیده می شود و خود رئیس جمهوری آمریکا در صف دوم ایستاده است.

ترامپ در سخنرانی افتتاحیه نشست گروه 20 راجع به ایوانکا نیز صحبت کرده و گفته بود که به دخترش افتخار می کند. نقش دختر  ترامپ در دولت آمریکا هدف انتقادهای زیادی قرار دارد. ایوانکا ترامپ با اینکه رسما مشاور رئیس جمهوری آمریکاست اما به نظر می رسد اختیارات وسیع‌تری داشته باشد. زیگمار گابریل، وزیر خارجه آلمان درباره نقش دختر ترامپ گفته بود: «آمیختن سیاست با خانواده و تجارت، خویشاوند سالاری است و این برای ما غیرقابل تصور است.»

اقدام عجیب ایوانکا ترامپ و اعتراضات به آن +عکس

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *