دروازه‌بان گیتی‌پسند: از ایران غذا آورده‌ایم!

[ad_1]

دروازه‌بان گیتی‌پسند در مورد شرایط میزبانی ویتنام و غذاهای سرو شده در هتل اقامت تیم گیتی‌پسند گفت: شرایط بد نیست اما مشکل غذایی داریم، البته از ایران غذا هم آورده‌ایم و به ما کمک می‌کند. باشگاه این مشکل را پیش‌بینی کرده بود.

صراط: دروازه‌بان تیم گیتی‌پسند معتقد است نماینده چین مقابل این تیم، چیزی برای از دست دادن ندارد و انتحاری بازی خواهد کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، سپهر محمدی درباره شرایط تیم فوتسال گیتی‌پسند در جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: همه بچه‌ها تلاش می‌کنند مقابل شنژن با سه امتیاز از زمین بیرون بیاییم و خود را برای بازی بسیار مهم مقابل اوزاکا آماده کنیم. همه تلاش اعضای تیم این است که جام قهرمانی را به ایران بازگردانیم که امیدوارم با لطف خدا و دعای مردم مسجل شود.

وی درباره شکست تیمش در دیداری دوستانه مقابل تیم واموس اندونزی گفت: شرایط این بازی متفاوت با دیدارهای رسمی جام باشگاه‌های آسیا بود. در این مسابقه، بازیکنان از خود مراقبت می‌کردند و نتیجه هم چندان مهم نبود. مطمئناً در دیدارهای رسمی به گونه دیگری بازی می‌کنیم.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان تصریح کرد: با شکستی که شنژن در بازی اول خود مقابل شرایکر اوزاکا کسب کرد، چیزی برای از دست دادن ندارد و این تیم مقابل ما انتحاری بازی می‌کند. ما هم تلاش می‌کنیم سه امتیاز این دیدار را به دست آوریم.

محمدی در این باره که همه تیم‌ها می‌گفتند گیتی‌پسند قطعاً به قهرمانی این بازی‌ها خواهد رسید و برای خارج شدن از باد قهرمانی پیش از شروع مسابقات، شکست مقابل واموس به موقع بود، خاطرنشان کرد: دقیقاً این شکست به موقع بود. تیم‌ها می‌گویند گیتی‌پسند قهرمان بازی‌هاست، اینگونه نیست.

وی ادامه داد: فوتسال آسیا به خوبی پیشرفت کرده است و تیم‌ها، بازیکنان خارجی و ایرانی خوبی جذب کرده‌اند. درست است که ما ایرانیم و قهرمان بی چون و چرای آسیا، اما برای رسیدن به قهرمانی باید تلاش زیادی کنیم.

دروازه‌بان گیتی‌پسند در مورد شرایط میزبانی ویتنام و غذاهای سرو شده در هتل اقامت تیم گیتی‌پسند گفت: شرایط بد نیست اما مشکل غذایی داریم. در آسیای شرقی، نوع غذا خوردن با ما خیلی فرق دارد، اما ما کاری به این موارد نداریم و باید بهترین کیفیت را در این بازی‌ها داشته باشیم. البته از ایران غذا هم آورده‌ایم و به ما کمک می‌کند. باشگاه این مشکل را پیش‌بینی کرده بود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *