رفع نقص خط 5 مترو تهران

[ad_1]

شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد:نقص فنی در سیستم برق خط 5 مترو تهران از صبح امروز(سه شنبه) برطرف شد‌.

صراط: شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد نقص فنی در سیستم برق خط 5 مترو تهران از صبح امروز(سه شنبه) برطرف شد‌.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ضمن سپاس از صبوری مسافران محترم، به اطلاع می‌رساند که مشکل برق مسیر شمالی خط 5 مترو تهران رفع و از صبح امروز (سه شنبه) حرکت قطارهای تهران – کرج طبق برنامه انجام می شود.
عصر دیروز به علت سقوط کابل برق منطقه بر روی کابل برق خط 5 مترو تهران، مسیر شمالی این خط قادر به ارائه خدمات دهی نبود و سرویس دهی تهران به کرج و بالعکس تنها در خط جنوبی و با فاصله گذر طولانی تر انجام می شد.
در این اطلاعیه آمده: مشکل پیش آمده کابل برق خط 5 مترو تهران با تلاش مهندسان شرکت بهره برداری مترو تهران رفع و از صبح امروز حرکت قطارها طبق برنامه انجام می شود.
همچنین شرکت برق منطقه‌ای تهران نیز در این باره اعلام کرد: عصر دیروز در محدوده بین چیتگر و استادیوم آزادی، مشکل اتصالی بین خطوط برق موجب قطع برق در شبکه برق مترو خط صادقیه – کرج ایجاد شد.
سارقی به منظور سرقت کابل برق فشار ضعیف اقدام به بریدن این کابل کرده که یک طرف آن بر روی شبکه برق اختصاصی مترو سقوط کرده و عامل بروز اتصالی و قطع برق مترو همین مسئله بوده است.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *