مدافعان حرم‌ چه می‌خواهند؟

[ad_1]

نماینده مردم شهرستان‌های آباده، بوانات و خرم‌بید با بیان اینکه تحقق شعار عزت اسلامی در جامعه یکی از اهداف شهدای ما بوده است، گفت: امروزه مدافعان حرم‌های اهل بیت(ع) نیز به دنبال تحقق همین اهداف هستند.

صراط: بیست و ششمین یادواره سرداران و ۴۶ شهید روستای شهیدآباد برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ رحیم زارع نماینده مردم شهرستان‌های آباده، بوانات و خرم‌بید در بیست و ششمین یادواره سرداران و ۴۶ شهید روستای شهیدآباد با بیان اینکه زنده نگاه داشتن فرهنگ عاشورا و اسلام ناب محمدی (ص) مهم‌ترین هدف شهدای ما است، گفت: تحقق شعار عزت اسلامی در جامعه یکی از اهداف شهدای ما بوده است.

وی با اشاره به اینکه امروزه مدافعان حرم‌های اهل بیت (ع) نیز به دنبال تحقق همین اهداف هستند، افزود: حرکت در مسیر شهدا یعنی پاس داشتن خط قرمز‌های شهدا که ولایت فقیه و سپاه از جمله خطوط قرمز شهدا هستند و باید در جامعه اسلامی ما پاس داشته شوند.

زارع تمام امنیت، پیشرفت و موفقیت‌های کشورمان در زمان کنونی را مرهون خون شهدای کشور از ابتدای انقلاب تاکنون دانست و بیان کرد: هر چند هنوز تمامی انتظارات مردم از انقلاب محقق نشده است، اما جمهوری اسلامی ایران در سطح دنیا در زمینه‌های مختلف حرف برای گفتن دارد.

وی اظهار داشت: تنها راه برون‌رفت از این مشکلات و رونق اشتغال و اقتصاد کشور، تحقق اقتصاد مقاومتی و پیروی از رهنمود‌های مقام معظم رهبری است.

 زارع به تبیین برخی اقدامات صورت گرفته در این زمینه در مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت: برخی قوانین کشور در حوزه سیاسی و اقتصادی با هدف خروج از رکود باید اجرایی شود تا دغدغه مردم که بیکاری است برطرف شود.

نماینده مردم شهرستان‌های آباده، بوانات و خرم‌بید با بیان اینکه امروزه ایران اسلامی مدیون مدافعان حرم است، تصریح کرد: جوانانی که در اوج جوانی زندگی دنیوی خود را ر‌ها می‌کنند حق بزرگی بر کشور دارند هر چند قانون جامع ایثارگران که نوشته شد هم خوب اجرا نشد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *