واکنش وزیر زن استرالیایی به گستاخی ترامپ درباره همسر ماکرون

[ad_1]


تاريخ انتشار:
12:57 – ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير


کد خبر: 100655
تعداد نظرات : 0به گزارش شریان نیوز،وزیر خارجه استرالیا در یک گفتگوی تلویزیونی از اظهار نظر ترامپ درباره ظاهر همسر رئیس جمهوری فرانسه انتقاد کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، جولی بیشاپ، وزیر خارجه استرالیا از اظهار نظر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا درباره ظاهر بریژیت ماکرون، همسر رئیس جمهوری فرانسه انتقاد کرد.

ترامپ، روز پنجشنبه و در ضیافت شامی که به افتخار وی برگزار شده بود، با اشاره به ظاهر بانوی اول فرانسه دو مرتبه در خطاب به او و ماکرون گفت: خانم بریژیت خوب به نظر می‌رسد.

بیشاپ، وزیر خارجه استرالیا، در واکنش به این سخنان گفت: برای من این سئوال مطرح است که آیا وی (بریژیت ماکرون) هم می‌توانست چنین سخنی درباره وی (ترامپ) بگوید؟

وزیر خارجه استرالیا که با شبکه تلویزیونی این کشور سخن می‌گفت، تصریح کرد:‌ من شگفت‌زده و گیج شدم. فکر می‌کنم خیلی جالب است که کسی چنین اظهاراتی را بیان کند.

این انتقادها پس از آن مطرح می شوند که در ژانویه گذشته ترامپ در میانه گفتگوی تلفنی با مالکولم ترن‌بال، نخست‌وزیر استرالیا، بر خلاف برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای یک مکالمه یک ساعته، پس از 25 دقیقه مکالمه تلفنی را قطع کرد.

در ماه ژوئن نیز نوار صوتی افشا شد که بر اساس آن، نخست‌وزیر استرالیا در یک جلسه غیررسمی به تمسخر ترامپ دست زده است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *